критичної точка

Тригерні точки

Sportdominator

Тригерні точки

Сьогодні буду говорити про серйозну проблему сучасної людини – це регулярно або епізодично відчуваємо, часто незрозуміла біль в м’язах.

Критичної точка – це гіперзбудливість ділянки з локальним м’язовим напругою. Виявляються тригерні точки як невеликі, хворобливі при натисканні ущільнення. Вони можуть формуватися у всіх м’яких тканинах організму.

Найчастіше тригерні точки формуються в м’язах плечового пояса і шиї, в м’язах тазу і нижніх кінцівок. Крім того, такі точки є джерелом виникнення відбитих болів. Небезпека цих утворень полягає в тому, що з часом може порушитися функція м’яза.

Хронічне перенапруження різних м’язових груп підвищує ризик формування критичної точки.

З подібною проблемою може зіткнутися кожен. Найбільш схильні до виникнення тригерних точок: люди, які за характером своєї роботи змушені зберігати статичну, найчастіше незручну позу, тривалий час (водіїв транспортних засобів, офісні працівники, перукарі, хірурги і так далі); особи з порушенням рухових функцій; з будь-якими порушеннями ходи і постави; люди, які страждають неврологічними захворюваннями; після травм.

Фахівці застосовують такі терапевтичні методики:

  • акупунктура;
  • введення медикаментозних коктейлів;
  • введення гомеопатичних препаратів;
  • масаж;
  • ботулінотерапія

Всі ці методи можна застосовувати лише з призначення лікаря. Але чим ми, прості люди, можемо собі допомогти після важкого робочого дня. Для мене стало порятунком використання масажних м’ячиків, роликів і палиць. Причому я їх використовую як в спортзалі, так і вдома. Так у мене є і масажний м’яч, і масажний ролик і масажна палиця, адже вони по-різному працюють на певній м’язі.

У нашому магазині є великий асортимент масажних м’ячиків, роликів і палиць. Наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір, з більшого асортименту, виходячи їх Ваших потреб і побажань. Тим більше на нашому YouTube каналі главний реабілітолог «Центру ортопедичної реабілітації« Майстерня Руху »- Заморській Тарас Володимирович коротко розповість про миофасциальном релізі і його дії.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *