Використання наколінників під час тренувань. Поради від Сергія Гуменюка

Використання наколінників під час тренувань. Поради від Сергія Гуменюка

Вітаю, дорогі друзі.

Вас вітає амбасадор фірми Sportdominator –
Гуменюк Сергій.
Сьогодні поговоримо про наколінники.

В першу чергу слід зазначити, що наколінники створені, як захисні та підтримують аксесуари для тих, хто активно займається кроcсфітом, важкою атлетикою, або іншими функціональними і силовими напрямками.
Особисто я по початку довгий час був противником будь-якого роду підтримки: кістевікі, наколінники, бинти, пояси і т.д. і т.п. Для мене це був наче зайвий матеріал, але в наслідку коли я почав використовувати всілякі підтримують елементи, якість і комфорт тренувань значно зросла. Тому я зараз активно використовую наколінники кожну свою тренування. Відповідаючи на питання: “Чому варто використовувати наколінники?”, Я скажу наступне:
Під час виконання різних силових вправ наші коліна і суглоби піддаються дуже великому навантаженні. Якщо коліна погано розвинені, або занадто велику вагу, або неправильна техніка, все це може нашкодити вашим колінних суглобів. Наколінники, які ви використовуєте під час виконання будь-якої вправи, створюють гарний кровообігу і зберігають тепло, тим самим підтримують ваш колінний суглоб. Тобто гарне змащення колінного суглоба, теплота, кровообіг – це те чого потрібно домагатися під час виконання будь-якої вправи протягом всього тренування. Якщо ви раптом зупинилися, остигаєте, довго відпочиваєте між комплексами, то в цей момент наші коліна також повільно остигають. Якщо знову почати виконання вправ, ви відчуєте невелику скутість в колінних суглобах. Так ось, коли ви працюєте весь час в наколінниках температура весь час знаходиться в однаковому стані.

Гуменюк Сергій

  • CrossFit Level 1 Trainer
  • Fittest in Ukraine 2017
  • Призер європейських і українських турнірів по CrossFit
  • Онлайн-тренер «HumeniukPro»

Наш бренд-амбасадор Сергій Гуменюк розповість, як правильно використовувати наколінники для кроссфіта і фітнесу SportDominator® 5мм.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *