ЧОМУ ВАРТО ВЕСТИ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

ЧОМУ ВАРТО ВЕСТИ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Жоден лікар, жодна державна програма не зроблять нас здоровими. Здоровими зробити себе можемо лише ми.

У 75% випадків більшість захворювань є наслідком нашого способу життя. Здоровий спосіб життя – це комплекс дій, який включає:

01

Відмова від шкідливих звичок (шкідливі звички вкорочують життя на 30 хв / день). Чим швидше ми позбудемося них, тим краще будемо себе почувати, мати більше шансів уникнути серйозних захворювань (хвороб судин, серця, внутрішніх органів, раку і т.д.) і патологічної старості з «букетом» хронічних хвороб.

02

Своєчасну діагностику (подовжує тривалість життя на 10-15 років). Дозволяє попередити хворобу, про яку ми можемо і не здогадуватися.

Аналізи і обстеження (робити 1 раз в рік).

03

Фізичну активність (10 хвилин руху щодня продовжують життя на 2 роки). Гіподинамія атрофує м’язи, вимиває кальцій з кісток, знижує опірність організму, погіршує якість сексуального життя, сприяє атеросклерозу, ожиріння, інсульту і інфаркту. Зробіть перший крок – ходіть. Мінімум 30 хв щодня в швидкому темпі.

04

Психічне здоров’я. Невід’ємною частиною здорового способу життя є позитивне мислення, гарний настрій: поліпшується обмін речовин, зміцнюється імунітет, сповільнюються процеси старіння. Важлива деталь – 7-8-годинний сон! Сон менш 7:00 збільшує ризик інсультів і інфарктів на 33%!

05

Здорове харчування. Всі водії чудово знають, наскільки важливо заливати в автомобіль якісний бензин. Так і з людським організмом. Якщо хочемо довго “бути на ходу” і не “ламатися” – варто їсти максимально корисну їжу, яка лікує, а не калічить. Дуже важливо контролювати масу тіла: зайва вага скорочує життя на 5 років, а ожиріння – на 15 років.

06

Найпростіше і найскладніше – це взяти відповідальність за своє здоров’я. Але якими б ми зайнятими не були, пам’ятайте, що у кожного з нас – лише одне серце і одна життя, і як ми її проживемо, багато в чому залежить від нас. Жоден лікар, жодна державна програма не зроблять нас здоровими. Здоровими зробити себе можемо лише ми.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *