Які м'язи працюють коли Ви плаваєте?

Які м’язи працюють коли Ви плаваєте?

Плавання – одне з кращих вправ для підтримки фізичної форми всього тіла. Плавання допомагає зміцнити м’язи спини, а також відновити і зміцнити Вашу поставу. Крім того, плавання покращує роботу серцево-судинної системи, що позитивно позначається на загальному стані здоров’я людини. Тому ми рекомендуємо включити плавання в свій план тренувань.

ПЕРЕВАГИ ПЛАВАННЯ

Давайте трохи докладніше розглянемо переваги фізичної активності, коли людина знаходиться у воді. Плавання надає позитивний вплив на кровообіг, збільшує здатність легких, покращує роботу дихальних м’язів. Це одне з небагатьох фізичних вправ, які повністю охоплюють весь організм.

Крім того, якщо ви хочете схуднути, вправи в басейні підуть Вам на користь, так як плавання прискорює обмін речовин в організмі людини, і тим самим прискорює спалювання зайвого жиру. Займаючись в басейні, ви можете спалити до 750 калорій за одну годину, все це, звичайно ж, залежить від стилю плавання, який ви використовуєте, від Вашої ваги, як швидко Ви пливете і так далі. Наприклад, людина вагою 60 кілограмів, плаваючий швидко, може спалювати до 490 калорій на годину, а людина з масою 80 кілограмів буде спалювати 650 калорій. Крім того, при регулярних тренуваннях в басейні збільшується загальна витривалість спортсмена, підвищує тонус м’язів, зміцнює їх і сприяє розширенню плечового пояса. Також, вправи у воді відмінно допомагають зміцнити нервову систему, поліпшити апетит і поліпшити якість сну. Гравітаційна навантаження на хребет суттєво зменшується, так як тіло знаходиться в невагомому стані. Це дозволяє поліпшити поставу і посилити м’язи спини.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *