Що таке стретчинг?

Що таке стретчинг?

Що таке стретчинг?

Спортсмени та люди, які хочуть удосконалити свою фігуру, стикаються з проблемою недостатньо гнучких м’язів. На допомогу приходить стретчинг – комплекс вправ, який дозволяє розтягувати м’язи.
Що являє собою напрямок?
«Стретчинг» перекладається з англійської мови, як «розтягування». Досить новий вид аеробних вправ, спрямованих на розтяжку різних м’язів, щоб вони були гнучкими і еластичними. Стретчинг – це напрям, який полягає в поздовжньому розтягуванні анатомічних структур. Можна займатися в будь-якому віці, незалежно від ступеня спортивної підготовки. Коли м’язи розтягнута, вона здатна розвивати силу більшу, ніж при скороченні. Справа в тому, що при розтягуванні зберігається більше енергії, яка під час скорочення стає кінетичної. Для м’язів необхідно силове розтягнення, це підвищує їх пружність. Якщо комплекс вправ спланований вірно, то людина вже через пару тижнів помітить, як його краще слухаються верхні і нижні кінцівки.
Незаперечна користь стретчинга
Завдяки регулярним вправам можна домогтися:

  • опрацювання всіх груп м’язів тіла, навіть тих, що не задіюються при звичайних заняттях;
  • ліквідації напруги і болю в різних областях тіла внаслідок зняття нервової і м’язової блоку;
  • активізації серцево-судинної системи, а саме стимуляції вен і артерій, що усуне застійні явища і запобіжить тромбоз і атеросклероз;
  • омолодження організму через повернення йому гнучкості і рухливості;
  • прямий постави і підтягнутого виду;
  • поліпшення настрою, підвищення самооцінки та рівня задоволеності життям.
Підсумок
Через місяць після початку тренінгу, для людини відкриваються нові можливості організму, про які він не підозрював. Наприклад, з’являється можливість покласти голову на коліна або довго стояти в одному положенні.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *