Ідеальні осінні тренування на вулиці

Ідеальні осінні тренування на вулиці

осінні тренування

Sportdominator

Тренуватися на вулиці влітку проблематично через спеку, яка не спадає навіть уночі. Восени все змінюється, це дуже вдалий час, щоб почати або відновити тренування на вулиці.
Спорт на вулиці зміцнює не тільки фізичне здоров’я, він надає емоційну підтримку.
Японці прирівнюють прогулянку на свіжому повітрі, як сеанс психотерапії, слід прислухатися до цієї здорової нації. Тренування може проходити де завгодно, розгляне самі відповідні навантаження для осінніх занять спортом.

ходьба

Підійде тим, хто на літо відходив від спорту, і тепер хотів би повернутися. При ходьбі м’язи приходять у тонус, спалюються зайві калорії, тканини організму наповнюються киснем. Прогулянка не представляє собою інтенсивне тренування, тому можна взяти з собою родину або друзів. Спільні прогулянки зближують людей, це час для спокійного спілкування.

пробіжка

Пробіжися, надай своєму серцю гарне тренування. Після пробіжки ти відчуєш емоційний підйом, а якщо бігати вранці, то навантаження підбадьорять і налаштують на енергійний день. Пробіжка допомагає прокинутися набагато краще, ніж кофеїн, прохолодне повітря вранці під час бігу дозволить відчути себе живим і життєрадісним.

Їзда на велосипеді

Якщо у тебе є велосипед, то осінь – це час того, щоб використовувати його як можна частіше. Використовуй велосипед в якості основного транспорту, і тоді дорога в магазин або на роботу стане повноцінною тренуванням. Якщо у тебе немає велосипеда, то це не відходить можливості взяти його напрокат у вихідні. Використовуючи машину або громадський транспорт, ти не зможеш підбадьоритися, привести в порядок м’язи і спалити калорії.

Похід

Відстань і тривалість маршруту залежить від навколишньої місцевості, а також від твоєї підготовленості. Будь-похід – це захоплююче, навіть якщо ти вирішив обстежити лісопарк неподалік від будинку. Буде дуже добре, якщо маршрут пройде по пересіченій місцевості, підйом в гору дозволяє витратити багато калорій і тренує серце.

Прибирання у дворі

Осінь – це час падаючого листя і вітрів. Якщо регулярно виходити у двір з метою проведення прибирання, то прилегла до будинку територія стане більш доглянутою, а ти витратиш калорії і порухатися.

Тривалість міжсезоння залежить від географічного розташування населеного пункту. Але навіть в самих теплих регіонах осінь проходить занадто швидко. Використовуючи кожен осінній день для тренування на свіжому повітрі, ти робиш внесок у свою фізичну форму. Від осінніх тренувань залежить, в якій формі ти прийдеш в зал з настанням зими.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *