Міфи про спорт і фітнес

Міфи про спорт і фітнес

Всі ми добре знаємо, що спорт допомагає впоратися зі стресом, позбавитися від зайвої ваги і т.д. Але не всі знають, що навколо спорту витає багато різних міфів:

1. Чим більше часу тренуватися, тим краще.

Організму потрібен відпочинок після великого фізичного навантаження і якщо відвідувати спортзал щодня, будьте впевнені, що вас чекає перевтома. До того ж у ваших м’язів не буде часу на відновлення. Як говориться в прислів’ї: “Делу – час, а потісі – годину”.

2. Чи потрібні спеціальні напої для спортсменів.

Багато напоїв для спортсменів – це вода і цукрові добавки. Кращим напоєм для організму буде протеїн, адже тільки він допомагає спортсменам наростити м’язову масу і бути завжди у формі.

3. Не відвідуєте фінтес зал місяць і ваша форма втрачає свій вигляд.

Для кожної людини втрата форми за часом відрізняється. У свою чергу, фахівці спортивних комплексів стверджують, що для деякої категорії людей навіть один тиждень без занять – не тільки втрата форми, але і “коту під хвіст” 1 місяць тренувань.

4. Силові тренування тільки для чоловіків.

Не має ніякого значення, жінка Ви або чоловік. Головне, щоб силовий спорт приносив вам радість і натхнення.

5. Хочете плоский живіт – робіть присідання.

Якщо ви дійсно хочете мати плоский живіт, вам не допоможуть тільки присідання, потрібно робити комплекс вправ і тоді плоский живіт вам гарантований.

6. Спорт – знищувач зайвої ваги.

Якщо ввечері Ви з’їли, ну дуже багато жирної їжі, а вранці просто трохи побігали – будьте впевнені – Ваш організм не встигне спалити всі калорії, які ви набрали за вечерею. Потрібно правильне харчування і посилене заняття спортом.

7. Після тренування потрібно розтягуватися, щоб швидше відновився тіло, а м’язи були красивими.

Дослідження вчених показали, що немає ніякої різниці між тими, хто робив розтяжку після тренування, і хто її не робив. Тільки для краси м’язів рекомендують розтягуватися після тренування.

8. Вправи з гантелями – запорука схуднення.

Якщо Ви любитель важкої атлетики, це не факт швидкого розставання з вашими зайвими кілограмами. Ви можете просто перегнати жир в м’язову масу, а для схуднення Вам все одно потрібно приділити час для правильного харчування.

9. Тренування вранці – найкращий варіант.

Це народний міф. Для одних людей – ідеальне тренування вранці, для інших – увечері. Потрібно починати тренування в один і той же час і зробити ідеальне правило для організму – отримувати мінімальну фізичне навантаження.

10. Досить 1-2 тренування і ти завжди в тонусі.

Фахівці даної області стверджують, що ідеальний варіант для тренувань – 3 рази на тиждень (вівторок, четвер, субота або понеділок, середа, п’ятниця).

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *