Як правильно організувати ранкові пробіжки?

Як правильно організувати ранкові пробіжки?

Буває бігаєш-бігаєш і ось прийшов час і набридло бігати. Дивишся, а прогресу немає, а все, що ти отримуєш натомість своїм зусиллям – втома і біль.

Новачки часто говорять, що не можуть бігати швидше, довше або краще і біг у них вже не такий класний, яким він був на самому початку.

Ось кілька дій, які потрібно змінити:

1. Втома під час пробіжки.

Потрібно бігати не кожен день, а через день, додай трохи прогулянок в свої пробіжки. Можна починати і завершувати свою пробіжку прогулянками від 1 до 3 хвилин. Якщо після цього все одно спостерігаються неприємні симптоми, потрібно звернутися до лікаря, швидше за все потрібно вживати більше продуктів, що містять залізо і вітаміни групи B.

2. Не виходить бігти швидше.

Потрібно додати такі елементи як прискорення, уповільнення, інтервали в свої щоденні тренування. Елементи з прискоренням приведуть в норму дихальну систему, а тривалі пробіжки підготують організм до стресу, підвищать витривалість і зміцнять характер. Потрібно не забувати відпочивати після довгої пробіжки на швидкість.

3. На довгих дистанціях видихаєшся.

Вихід з даної ситуації простий – уповільнити тривалі пробіжки. Потрібно додавати кілометраж по чуть-чуть і не забувати про перерви з прогулянками. Додавайте перерви на ходьбу хоч кожні 3 хвилини і тоді організм відчує новий приплив сили.

PS

Як і завжди буває, за відмінну тренування потрібно отримувати нагороду. Потрібно домовитися з самим собою про те, що ти хочеш за зайвий кілометр або два. Хочеш смачного морозива – будь ласка, шматок свіжого пирога – будь ласка … Але головне – будь дуже сильний до кінця, не давай собі спуску. Якщо вже пообіцяв собі щось – виконуй!

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *