Екзотичні напрямки йоги

Екзотичні напрямки йоги

Екзотичні напрямки йоги

Незвичайне – не означає складне і не доступне для людей без підготовки. Якщо тренінги в рамках традиційних напрямків йоги здаються вас нудними, то зверніть увагу на ці програми.

Шивананда-йога

Припаде до смаку тим, хто хоче не тільки осягнути фізичні практики, а й зануритися в релігійні аспекти йоги. Як головне завдання вибрано оздоровлення організму і поліпшення самопочуття, для її досягнення використовуються асани, дихальні практики, а також спів мантр, для досягнення максимального ефекту учням рекомендується перейти на вегетаріанство.

Кріпалу-йога

Практики поділяються на три рівні складності, вони ускладнюються в міру розвитку учня. Перший рівень вчить людей розуміти і приймати своє тіло, далі виконання асан стає повільнішим, щоб дати можливість зрозуміти, яким чином тіло здійснює руху. Філософія Кріпалу-йоги свідчить про те, що в перебігу всього життя людина вибудовує навколо себе стіни, метою практик є руйнування цих стін.

Нідра-йога

Найпростіша і сама незвичайна з усіх практик, це йогічний сон, при якому людина залишається в свідомості. Використовується всього одна позицій – асана Шавасана, тренінги спрямовані на зниження негативних настроїв, зняття негативних установок, поліпшення настрою, пробудження творчої енергії.

Бікрам-йога

Напрямок з’явилося при спробі поєднання жаркого індійського клімату та західних практик. Кожен тренінг буде складатися з 26 асан, виконати їх належить в приміщенні з температурою близько 30-40 градусів і високою вологістю. Через кілька хвилин одяг стає наскрізь мокрою від поту і пара в повітрі, потовиділення сприяє очищенню організму.

Вини-йога

Напрямок було створено в якості компромісу між йогою Айенгара, яка використовує виключно динамічні асани, і йогою Аштанга-Віньяса, для якої характерна динамічність практик і постійний перехід з однієї асани в іншу. Вини-йога має високий ступінь варіативності, все асани змінюються під конкретну людину, практики мають заспокійливий ефект.

Трай-йога

Слово «трай» перекладається, як «три», і позначає злиття воєдино тіла, розуму і душі. Всі асани м’яко перетікають одна в одну, на відміну від попереднього напрямку порушені медитативні практики, чергування напруження і розслаблення. Трай-йога підійде для тих, кому необхідно вийти зі стану депресії і знайти гармонію всередині самого себе.

Yoga23

У цих тренінгах немає енергетичних практик, відсутні релігійні та філософські аспекти. Yoga23 – це гімнастика з використанням правильних ритмів дихання, заняття допомагають підтримувати тіло в формі, програми включають в себе прості загальнодоступні асани. Якщо ви хочете приділити увагу своєму тілу, не відволікаючись на високі моралі і моралі, то цей напрям вам відмінно підійде.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *