Вправи для сідничних м'язів

Вправи для сідничних м’язів

Багато дівчат і жінки хочуть мати ідеальну форму. Але часу на відвідування спортивних залів і фітнес центрів як зазвичай не вистачає. Тому, є кілька нескладних спортивних вправ для м’язів сідниць, які можна спокійно виконати в домашніх умовах.

Присідання

Прийміть положення стоячи, поставте ноги на ширині плечей, а руки свої покладіть на талію.

Поєднавши прямі руки над головою відведіть таз максимально на зад при цьому з’єднайте ноги в колінах. Поверніться у вихідне положення роблячи при цьому 10 повторень.

Махи ногами

Прийміть положення стоячи, ноги при цьому повинні бути зімкнуті. Розведіть руки в сторони і зробіть мах правою ногою вправо, піднявши ногу до рівня таза. Намагайтеся не нахилятися і тримати спину прямо. Поверніться у вихідне положення роблячи при цьому 15 повторень. Потім змініть ногу і повторіть те ж саме.

Стегна в сторону

Стуліть ноги, опустившись при цьому на коліна і упріться долонями в підлогу. Праву ногу відведіть в право, розпрямивши її. Поверніться у вихідне положення роблячи при цьому 15 повторень. Потім змініть ногу і повторіть те ж саме.

Місток

Прийміть положення лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, а руки в цей час покладіть вздовж тіла. Підніміть таз вгору віддерши корпус від статі. Поверніться у вихідне положення роблячи при цьому 15 повторень.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *