Вправи для м'язів спини

Вправи для м’язів спини

Вправи для м’язів спини необхідні, не тільки, щоб випрямити поставу, а й для поліпшення свого фізичного самопочуття. Часто буває, що від одноманітного способу життя починаються болі в спині, які доставляють масу проблем і незручностей.

Випади

Розмістіть руки на стегнах. Напружуючи м’язи живота, зробіть крок вперед правою ногою. Поверніться у вихідне положення і виконайте 10 повторень. Потім змініть ногу і повторіть те ж саме.

Дана вправа покращують координацію, що є ключем до здорового стану хребта під час ходьби, бігу, підйому по сходах і тривалого стояння на ногах.

Планка на боці

Для цієї вправи лягаємо на правий бік і витягуємо тіло в одну пряму лінію, при цьому впираємося ліктем в підлогу. Напружуючи м’язи живота відриваємо стегна від підлоги так, щоб шия витягнулася в одну лінію з хребтом. Знаходимося в цьому положенні 30 секунд. Потім лягаємо на лівий бік і повторюємо те ж саме.

Супермен на четвереньках

Приймаємо позу рачки. Витягуємо ліву ногу назад, а праву руку вперед. Утримуємо це положення 5 секунд, при цьому спина повинна бути рівною. Переходимо в початкове положення і повторюємо вправу 10 разів. Після цього міняємо ногу і руку, і повторюємо те ж саме.

Місток

Приймаємо положення лежачи на спині і згинаємо при цьому ноги. Руки при цьому повинні бути розслаблені і лежати уздовж тулуба. Відриваючи таз від підлоги піднімаємо стегна вгору і утримуючи таке становище 5 секунд плавно опускаємося на підлогу. Робимо цю вправу 10 разів.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *