Вправи для ранкової гімнастики

Вправи для ранкової гімнастики

Щоб налаштувати себе на позитивний робочий день вам знадобиться просто встати і зробити кілька вправ гімнастики, адже кожен знає, що спорт – невід’ємна частина здорового способу життя. Тож почнемо.

 

Комфортні умови для ранкової гімнастики

Насамперед, після того як ви прокинулися, випийте склянку чистої питної води, вмийтеся, почистіть зуби, подивіться телевізор і тільки після того, як ваш організм відійде від сну ви можете приступати до комплексу вправ.

Створіть навколо себе комфортну обстановку для ранкової гімнастики. Виберете підходяще місце для гімнастики, без меблів і гострих кутів. Одягніть зручний спортивний одяг та приступайте до ранкової гімнастики.

 

Види вправ:

 

Розтяжка

Прийміть положення сидячи і намагайтеся робити нахили корпусом вперед при цьому ваші руки повинні бути на ваших ступнях.

Віджимання

Прийміть положення лежачи і на витягнутих ногах робіть віджимання від підлоги.

Обертання

Прийміть положення стоячи і виконуйте обертальні рухи головою, ступнями, ліктями, потім кистями рук, плечима, кісточками і колінами.

Перекати на п’яти

Прийміть положення стоячи, розведіть ноги на відстані 15-20 см., Зробіть глибокий вдих і підніміть на шкарпетки. Після цього плавно видихайте і перекатитесь на п’яти.

Потягування

Прийміть положення стоячи, складіть кисті рук в замок, а долоні виверніть назовні. Піднімайте руки високо над головою і всім тілом потягуйтеся, при цьому тримаючи спинку і голову рівно.

Біг на місці

Простий біг на місці протягом 5 хвилин збільшить приплив крові до м’язів тіла.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *