Кроссфіт тренування

Кроссфіт тренування

Кроссфіт тренування

Комплекс фізичних вправ, який направлений на ефективне спалювання підшкірного жиру і побудова рельєфу м’язів всього за 2 години на тиждень.

Темп життя стрімко набирає швидкість, і, щоб все встигати – необхідно відповідати. Спорт стає помічником для бажаючих досягти успіху і підтримує силу і енергію. Всюди відкриваються спортклуби, курси з бойових мистецтв, тренажерні зали. Кожен шукає той напрямок, який йому підійде за параметрами здоров’я і особистих вподобань, щоб було бажання присвячувати цьому якомога більше вільного часу.

У цій статті розглянемо новий вид високоінтенсивних тренувань. Кроссфіт підходять для схуднення і для набору м’язової маси, але необхідно підібрати правильний комплекс вправ, який буде боротися не тільки зайвою вагою, але і поганим настроєм. У будь-якій справі головне – почати.

Кроссфіт: що це

Кроссфіт – це програма індивідуально підібраних тренувань, мета якої – загартувати організм, розвинути силу, витривалість і спалити зайві кілограми.
Вправи носять аеробний характер, володіють високою інтенсивністю і використовують кисень в якості основного джерела енергії, що забезпечує кращу роботу м’язів.

Програма Кроссфіт спрямована на:

 • спалювання зайвого жиру
 • прискорення метаболізму
 • підтяжку м’язів
 • формування обрисів фігури
 • тренування сили і витривалості
 • оздоровлення організму

Такі результати досягаються при коректному виконанні пропонованих далі вправ і регулярним повторенням тренувань.

Кроссфіт і спалювання жиру

Механізм кроссфітного заняття являє собою чергування вправ на різні групи м’язів, включаючи прес, сідниці, гомілки, руки і т.д. Такий комплекс фізичних навантажень ефективно і швидко розганяє кров, спалює підшкірний жир, структурує тіло і тренує витривалість організму. Результат легко досягається за 1 годину занять за умови повторення 2-3 рази в тиждень. .

За 60 хвилин такого тренування спалюється до 1000 калорій. Складно повірити, так як при бігу або спортивної ходьби за 1 годину часу витрачається 450-500, що робить тренування Кроссфіт унікальною.

Кроссфіт для кожного

Існує три підходи до Кроссфіт тренувань. По-перше, похід на групові заняття і виконання вправ спільно з іншими учасниками, які прийшли з різних причин: одні – накачати прес, інші – зарядитися енергією, а треті давно мріють схуднути. Другий варіант – це тренування під наглядом персонального інструктора, який складе для вас індивідуальну програму, підібрану відповідно до побажань і недоліками фігури.

Третій варіант найзручніший і підходить для кожного, так як проводиться в домашніх умовах. Але складність цього підходу в тому, що ви самі повинні себе мотивувати на результат і знайти час на заняття, незалежно від побутових питань. “Домашній” варіант дозволяє заощадити фінанси: не потрібно платити за абонемент в спортзал, за послуги тренера і можна підлаштовувати виконання вправ під свій графік.

При виборі будь-якої програми Кроссфіт тренування підходять як для схуднення, так і для набору м’язової маси і приводять до бажаних результатів.

Кроссфіт: ефективні вправи

Сьогодні акцентуємо увагу на простий і зручною Кроссфіт тренуванні, для якої навіть не потрібно купувати спеціальний інвентар. Для початку перерахуємо найпростіші вправи, які знає кожен, хто хоч раз відвідував уроки фізкультури в школі:

 • присідання;
 • стрибки на місці;
 • віджимання;
 • пістолет;
 • передня і бічна планка;
 • випади;
 • боксування;

Ефективність занять досягається саме при об’єднанні всіх елементів, які складаються в цілі комбінації і додають навантаження. Розглянемо пару комплексних вправ.
Третій варіант найзручніший і підходить для кожного, так як проводиться в домашніх умовах. Але складність цього підходу в тому, що ви самі повинні себе мотивувати на результат і знайти час на заняття, незалежно від побутових питань. “Домашній” варіант дозволяє заощадити фінанси: не потрібно платити за абонемент в спортзал, за послуги тренера і можна підлаштовувати виконання вправ під свій графік.

При виборі будь-якої програми Кроссфіт тренування підходять як для схуднення, так і для набору м’язової маси і приводять до бажаних результатів.

1. Ковзаняр
Елемент відмінно розвиває координацію рухів і направлений на підтяжку сідничних м’язів.

Щоб правильно виконати вправу, уявіть себе ковзанярем. Початкове положення представлено на малюнку: полуприсед з випрямленням однієї ноги назад й згинанням інший перед собою; необхідно обпертися на передню ногу, а руки направити в сторону, як би замахуючись перед стартом. Потім міняємо одночасно положення всіх рук і ніг і починаємо рух, представляючи рух по льоду на великій швидкості. Вправа виконується протягом 5 хвилин без зупинки і повторюється мінімум 2 рази після паузи, що дозволяє досягти ефективної роботи всіх м’язів.

2. Бурпі
Розглянемо елемент кроссфіта для спалювання жиру, який також допоможе привести організм в тонус і не забере багато сил і часу. Це комбо направлено на опрацювання м’язів спини, рук і ніг. При регулярному виконанні ваше тіло вже через 1 місяць почне радувати як зовні, так і внутрішньо. Важливо виконувати комбінацію правильно, яка складається з чотирьох вправ:

 • виконуємо глибоке присідання зі стану стоячи і дістаємо руками до підлоги;
 • випрямляє ноги назад, віджимається від підлоги;
 • повертаємо ноги в присед;
 • здійснюємо різкий стрибок вгору, випрямляючи руки по напрямку руху.

Якщо виконали все вірно, то вже після першого заходу відчуєте наплив енергії, яка допоможе повторити цей комплекс 9 разів. Не варто лінуватися, якщо хочете домогтися швидкого результату.

3. Сітап-прес
Вправа з комплексу Кроссфіт для преса. Схоже на класичні згинання тіла, лежачи на підлозі, але відрізняється більшою енергоємністю і інтенсивністю. Досягається це за рахунок випрямлення рук вгору, утворюючи одну лінію з корпусом. Вправа виходить складніше, ніж звичне вправи для пресу, що дає і більший ефект.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *