Йога - цілитель душі і тіла

Йога – цілитель душі і тіла

Йога –
цілитель душі і тіла

У житті трапляються зміни. Вони бувають різні: погані, хороші, приємні. А бувають дуже приємні, але при цьому щастя так складно дається. І в один з таких періодів життя йога допомогла впоратися з труднощами.

Депресія підкралася непомітно

З народженням довгоочікуваного дитини в будинок прийшла радість, щастя, але і величезна відповідальність лягла на мої плечі. Безсонні ночі, плач малюка. Не так вже й легко було спочатку. Так і до депресії недалеко. Псувалися стосунки з чоловіком. Здавалося, що ніхто мене не розумів. Дуже важко було звикнути до нового життя. Загалом, повна апатія і байдужість. Це мала бути відпочинок, зміна обстановки. Було прийнято рішення зайнятися йогою.

Йога – як нове заняття

Життя у мами дозволяла відлучитися на пару годин. Бабуся з радістю залишалася з онукою.
Перші заняття були з інструктором в залі, щоб розібратися в особливостях йоги і підібрати пози відповідні мені.
З початкових занять йогою ще не було відчуття всієї корисності, але те, що ненадовго забувалося про турботи, вже радувало. Та й завжди мріяла мати хорошу розтяжку.
Повну картину всіх позитивних аспектів відчула пізніше. Коли вже поступово освоювала все нові і нові пози.

Рішення душевних проблем за допомогою йоги

Заняття йогою приносили розслаблення, зняття втоми, відволікали від побутових проблем, а так само допомагали привести себе в форму після пологів. Приходячи в зал для йоги, змінювалося настрій, зовсім забувалося про втому, знаходилися сили. Я сідала на килимок закривала очі і думала про світле, приємне, згадувала яскраві моменти свого життя. Вся атмосфера спонукала до спокою й умиротворення і ще у мене немає і не було шкідливих звичок і я ще більше була впевнена у правильності своїх дій, що я вибрала здоровий спосіб життя.

Як йога допомагає у фізичному плані

І це тільки духовна сторона. А що говорити про фізичну. Перший час тіло боліло, адже ніякої спортивної підготовки у мене немає і спочатку пози давалися не просто. Розтяжка справа не легка. Але потрібно взяти волю в кулак і без бажання тут не обійтися. Роблячи щось проти себе, проти сили, це ніяких результатів не принесе, просто втрачений час і зіпсовані нерви. А бажання у мене було і мотивація теж, дуже хотілося “привести голову в порядок”, а то домашня атмосфера гнітила своєю одноманітністю. Та й повернути своє струнке тіло хотілося. Адже в групі мене оточували молоді стрункі дівчата, було до чого прагнути. Ми з ними навіть здружилися і вони мене всіляко підбадьорювали.

Зміни в житті

По приходу додому домашні відзначали зміни відбувалися зі мною. Я поверталася зовсім іншою людиною. В очах горів вогник, я була вся під враженням. Мене як підмінили. Я заново придбала інтерес до чоловіка, дивилася на нього зовсім іншими очима. Я раділа за свого малюка. Я стала помічати приємні дрібниці, які не помічала. У мене повернувся гарний настрій. Адже це так приємно займатися тим, що тобі до душі.
Дещо переглянула в собі, в своїй поведінці і відношенні. Виявляється, я стільки допускала дріб’язкових помилок і стільки приймала близько до серця.
  • Покращує пам’ять – 90%
  • Покращує травлення – 77%
Йшов час, поганий настрій залишилося в минулому. А все завдяки йозі, адже це так важливо знайти годинку для себе, розслабитися і скинути з плечей тягар проблем. Я навіть на життя стала дивитися інакше, з оптимізмом чи що. І я нарешті з легкістю дістаю руками до кінчиків пальців ніг. До шпагату мені далеко звичайно, але фігура стала майже тієї, що була до пологів, підтягнувся животик. Ніколи не вважала себе ідеальною, але я більше перестала знаходити в собі якісь недоліки.

PS

Зараз йогою займаюся вдома, поки дитина спить і чоловік на роботі, щоб ніхто не відволікав. Це моє хобі, моє захоплення, яке приносити мені спокій в душі і підтримує моє тіло у формі. Воістину ідеальне поєднання: гармонія фізичного і морального стану.

Чайчіц Олена Миколаївна

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *