Заняття йогою в домашніх умовах

Заняття йогою в домашніх умовах

ЗАНЯТТЯ ЙОГОЮ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
Desikashar
«Йога існує в світі, тому що все взаємопов’язано»
Заняття йогою в домашніх умовах – не менш важливі, ніж заняття в тренажерному залі. Бо часом буває, що немає ні часу, ні фінансів на відвідування його-центрів. Як же грамотно організувати свої домашні заняття йогою?
«Незворушна врівноваженість почуттів називається йогою. Будьте напоготові – йога приходить і йде »
Katha Upanishad

Місце

Намагайтеся виділити для занять йогою окреме місце, досить просторе, щоб розмістити там килимок для занять і щоб при виконанні асан ні руки, ні ноги не торкалися предмети інтер’єру, а голова в нахилах вперед ні в що не билися. Намагайтеся, щоб ваш маленький ашрам розміром 2 х 2 метри був завжди на одному і тому ж місці, а не кочував по квартирі в залежності від ситуації – це важливо ще й з енергетичної точки зору.

Умови

Під час занять ніхто не повинен вам заважати. Якщо ваш чоловік просить підігріти борщ в той час, як ви намагаєтеся утримати рівновагу, а дитина з іншої кімнати просить знайти йому іграшку, то ні про яку концентрації не йтиметься. Це дуже важливо! Ваші органи чуття, вся ваша увага має бути зайнято виключно вашої практикою. Так що виберіть час, коли вдома нікого не буде, або ж попросіть свою рідню не турбувати вас. Вимкніть телефон. Вимкніть телевізор. Приберіть ті деталі обстановки, які будуть вам заважати в психічному сенсі.

«Йога вчить нас зцілювати те, що не потрібно терпіти, і терпіти те, що не може бути видужав»
BKS Iyengar
Bob Harper
«Йога – це джерело молодості. Ви настільки молоді, наскільки гнучкий Ваш хребет »

Атрибути

Не забувайте про сакральні для вас предметах, які нагадують вам про високе устремлінні. Це може бути фігурка Будди, фотографія майстра йоги, якого ви особливо почитаєте або ж будь-який інший предмет, пов’язаний для вас з духовністю. Також для створення атмосфери спробуйте використовувати пахощі. Головне – вибрати підходящий аромат, який буде налаштовувати саме вас на практику йоги. Під час занять йогою ви можете використовувати музику. Знову-таки, вона повинна допомагати вам, а не заважати. Подбайте про те, щоб вам не було занадто холодно або занадто жарко.
І, нарешті, дотримуйтесь вашої природі, і тоді домашня практика йоги принесе максимальний ефект.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *