Що таке Медбол?

Назва медбол походить від англійського medicine ball – медичний м’яч. Він являє собою круглу кулю діаметром приблизно 35 см, за формою і розміром нагадує баскетбольний м’яч. Медбол наповнюють стружкою, залізом, гелем або піском і покривають щільною гумою, нейлоном або шкірою, щоб він комфортно тримався в руці. Найчастіше медбол продається вагою від 1 до 20 кг, але також бувають і моделі з великою вагою.

Спочатку медичні м’ячі знайшли своє застосування в реабілітаційних тренуваннях. Але поступово вправи з Медбол почали використовуватися і в професійному спорті для розвитку сили атлетів. Борці й боксери використовують медичний м’яч, щоб імітувати тиск з боку свого супротивника і поліпшити роботу м’язів рук, грудей і плечей. Вправи з Медбол дуже часто включають в тренінги з кроссфіту і HIIT-програми.

Крім того, багато спортсменів, які отримали травми, використовують медбол, щоб відновити свою колишню силу і спритність без шкоди для здоров’я. Медбол не робить сильного тиску на суглоби і допомагає провести тренування ефективно і безпечно.

На відміну від звичайного м’яча медбол НЕ відскакує від поверхонь, а гасить силу удару. Він є одним з улюблених снарядів в спортивних залах, оскільки на відміну від гантелей і гирею не пошкоджує поверхню підлоги. Медбол грає важливу роль в галузі спортивної медицини, проте не варто плутати медичний м’яч з великим надувним м’ячем, добре нам відомим як фітбол.

ПЕРЕВАГИ ВІД ЗАНЯТЬ З Медбол

Давайте розглянемо всі переваги від занять з Медбол як для схуднення, так і для здоров’я і фізичної форми в цілому.

  1. Медбол є відмінним снарядом для проведення ефективної вибуховий тренування з обтяженням для спалювання жиру і тонусу м’язів. Ви будете зміцнювати м’язи рук, спини, живота, ніг і сідниць, створювати підтягнуту фігуру і якісне тіло.
  2. Використання Медбол підвищує ефективність вправ, спрямованих на зміцнення опорно-рухової системи, оскільки снаряд створює опір у всьому діапазоні рухів.
  3. Тренування з медичним м’ячем проходять в щадному режимі для зв’язок і суглобів. Це мінімізує ризик травм і пошкоджень. Саме тому медбол використовують для реабілітації людей похилого віку та людей після травм.
  4. Тренування з медичним м’ячем особливо ефективні для розвитку м’язів-стабілізаторів і зміцнення корсетних м’язів.
  5. Медичний м’яч займає зовсім небагато місця в квартирі. Діаметр Медбол вагою в 20 кг становить всього лише 30-35 см.
  6. Медбол ефективно застосовується в плиометрических і кардіо-тренуваннях для розвитку швидкісно-силових якостей, вибухової сили і силової витривалості. Дуже люблять медбол в тренуваннях по кроссфіту.
  7. М’яч-обважнювачі активно використовується для навчання дітей і підлітків, як кращий спосіб подолати страх перед вправами у вільній вазі.
  8. Вправи з Медбол абсолютні фізіологічні для людського організму. З його допомогою ви розвинете загальну фізичну силу, яка стане в нагоді вам і в звичайному житті.
  9. Медбол можна використовувати як снаряд в спортивних іграх. Це допоможе поєднати фітнес і цікавий активне дозвілля.
  10. Медбол використовується для вправ на баланс, спритність і розвиток координації.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *