Весняні види спорту

Весна – час сонця, співу птахів і відкритого одягу. А це означає, що доведеться попрацювати над своєю фігурою, адже так хочеться бути на висоті і підкорювати всіх без винятку. Кращий метод для цього, звичайно ж, спорт. Крім того, що він дозволяє схуднути, привести м’язи в тонус і поправити здоров’я, це ще і прекрасна можливість впоратися зі стресом і депресією і навіть завести нові знайомства серед таких же прихильників активного способу життя.

Ми ж підкажемо вам найкращі та найефективніші види спорту для весняного періоду.

1. Біг

Звичайно ж, біг поза конкуренцією. На вулиці вже зовсім тепло, і ми можемо переміститися зі спортзалу з його нудними біговими доріжками на вулицю, де нас буде радувати природа і різноманітність пейзажів. Оптимальний варіант – це красивий парк з достатнім простором і чистим повітрям. У чому користь бігу, ми напевно вже знаємо. Працюють всі м’язи, згоряють жири, стимулюється робота серця. Також це чудова профілактика застуди та серцево-судинних захворювань. Робіть собі нові зручні кросівки і вперед.

2. Велосипед

Відмінна можливість поєднати приємне з корисним: схуднути і додати тілу рельєф, а також вдосталь помилуватися приголомшливими пейзажами. Особливий упор тут робиться на м’язи ніг, прес і спину. Ну і, звичайно, вашого зайвої ваги наче й не було.

3. Плавання

Звичайно ж, плавати у водоймах ми поки ще не буде, проте, якщо у вас є можливість ходити в басейн, то використовуйте це по максимуму. Вода чудово спалює жири і надає тілу красиві форми. В якому б стилі ви не плавали, ви тренуєте все ваше тіло і швидко рятуєтеся від зайвих калорій. До того ж це справжнісіньке задоволення, особливо для тих, хто любить воду і вже давно сумує по морю.

4. Стрибки на скакалці

Стрибки на скакалці спалюють досить багато калорій, приблизно так само, як біг у швидкому темпі. Стрибайте по п’ятнадцять хвилин в день, і вже скоро ви помітите, що ваш живіт стає плоским, ноги набувають гарний рельєф, а поставі і грації можна заздрити нескінченно. А ще скакалка чудово знімає стрес і дозволяє хоча б на час повернутися в дитинство.

5. Танці

Весна – це час, коли нам хочеться в повному обсязі висловлювати свою жіночність та сексуальність. І танці тут допомагають найкраще. Почавши ними займатися, ви розкриєте в собі абсолютно нові грані, знайдете упевненість в собі і відчуєте, що таке справжній жіночий магнетизм. Сьогодні нас радують можливості вибору: завзяті спортивні танці, романтичні бальні, екзотичні східні або еротична стрип-пластика – вибирати насправді є, з чого. Але всі вони вкрай позитивно впливають на нашу фігуру, ходу, поставу, грацію і, звичайно, відчуття себе.

6. Катання на роликах

Складно сказати, спорт це або веселе проведення часу. Важливо одне: ви маєте унікальну можливість поєднати і те, і інше. Ролики тренують м’язи ніг і прес і допомагають розвинути координацію. Збирайте друзів і сміливо вирушайте в ваше веселе турне на роликах. Емоції унікальні і користь шикарна.

7. Волейбол і баскетбол

Ці види спорту особливо гарні на відкритому повітрі. Обидва допомагають впоратися з проблемою парочки зайвих кілограмів, тренують спину, хребет і прес, розвивають гнучкість і спритність. Ну а якщо грати в приємній компанії, то ви й не помітите, що займаєтеся спортом – відмінний спосіб відпочити і приємно провести час.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *