Скейтборд - поради початківцям

Скейтборд – поради початківцям

Скейтборд - поради початківцям

У будь-якому виді спорту дуже важливо знайти натхнення, деяких людей воно відвідує саме по собі, деякі знаходять його в музиці, в своїй дівчині-музи або в компанії друзів. Важливо щоб заняття проходили з цікавістю і хорошим настроєм, а натхнення також можна знайти у виступах більш майстерних представників даного виду спорту.

Скейтборд – поради початківцям

Очевидним є той факт, що не потрібно бути піжоном і починати критикувати інших спортсменів. По-перше, це не дуже красиво і професійно, а по-друге, щоб так чинити, потрібно самому бути не нижче майстра спорту міжнародного класу. У кожен момент ти сам ризикуєш бути обсмеять або розкритикованим з боку твоїх товаришів або людей, які катаються більш майстерний і ефектно. Потрібно бути більш стриманим як до своїх помилок і неточностей, так і до помарки твоїх друзів або товаришів по інтересам.
Уважно потрібно ставитися так само до свого іміджу і поведінки. Не слід бути надто виряджені модником і приділяти стилю більше часу, ніж тренувань на практиці. Одяг і взуття можна надіти або зняти, а з катанням справа виходить інше. Якщо рівень твого катання невисокий, то підвищити його можна лише шляхом постійних старанних тренувань, але ніяк не модним одягом або взуттям. Це всього лише пил, яку ніхто в подальшому і не згадає, а відмінний трюк залишається в пам’яті у глядачів на довгий час. Також необхідно по можливості тренуватися без зайвих речей або прикрас. Кататися з ними ти точно краще не станеш, а ось перешкодити в процесі тренування вони можуть. Та й кому хочеться в подальшому віддавати в ремонт дорогий мобільний телефон або порвану золотий ланцюжок. Тут увага повинна бути сконцентрована на сто відсотків на дошці і майданчику для катання і в голові зобов’язані бути присутніми думки лише про досягнення задуманого високого результату. Про травмах, які можуть трапитися від наявності сторонніх предметів і говорити не варто, так як це і так очевидно і зрозуміло будь-якій розсудливій людині. Наявність годинників, окулярів і рюкзака за спиною так само зовсім не обов’язково, це все можна залишити в роздягальні, на лавочці або у друзів, які в даний момент відпочивають поруч.

Перші успіхи

Природно, в процесі тренувань і виступів у тебе почнуть з’являтися перемоги, а разом з тим прихильники. Не варто сильно зазнаватися і хвалитися своїми успіхами, але поважати і пишатися ними стоїть, тільки робити все це розумно і скромно. Спортсмени, які схильні до манії величі і зоряної хвороби, навіть при хороших результатах і досягненнях, мають менш значиму і вагому ступінь поваги, на відміну від тих людей, які надмірно не афішують свій талант шляхом порожніх балачок. Це не означає, що про перемоги потрібно мовчати, просто скромність і лагідність потрібно проявляти по ситуації, так як можуть з’явитися моменти, в яких не буде хороших результатів. У такому випадку всі слова і дії можуть виступити проти свого володаря і наробити багато негативних і зовсім непотрібних дій.

Одним з найбільш поширених речей, які можуть підняти настрій і бажання кататися ще більш прогресивні і впевненіше є правильно підібрана музика. Настрій у всіх різний, смаки можуть так само істотно різнитися, тому до вибору пісні або музики в цілому для катання потрібно підійти серйозно. Найпростіше підійти до однодумців і постаратися уточнити це питання, в разі незгоди між спортсменами не варто через це конфліктувати і сваритися. Можна, наприклад, домовитися програвати фонограми по черзі або через певний проміжок часу, щоб нікому не заважати в заняттях.

Вибір опорної ноги

Далі розглянемо технічні питання, які допоможуть вибрати найбільш раціональні та правильні підходи до самого процесу катання. Почнемо з правильного вибору опорної ноги при стійці. Це можна визначити наступним чином: потрібно згадати яка нога при ходьбі або переступанні є опорною. Саме вона і буде крокової, і несучої основне навантаження при відштовхуванні від доріжки або площадки. Нога може бути, як правою, так і лівою, значення це ніякого не має, головне, щоб спортсмену було зручно і положення було стійким. Не варто забувати і про те, що для гарного якісного катання, потрібно спробувати освоїти обидві ноги в якості опори. Професіонали саме так і роблять, хороші спортсмени, які показують високі результати, природно володіють двома ногами.

Варто відзначити ту ситуацію, що якісне навчання катанню неможливо без вивчення матеріалу не тільки на практиці, але і в теорії. Не варто забувати про перегляд відео – матеріалів і журналів, а також навчальних програм і роликів. Наявність в плеєрі функції зупинки зображення дозволить детально і повно розглянути кожен рух, трюк або елемент. З’явитися можливість не тільки самому проаналізувати катання, а й обговорити цей процес з товаришами або інструкторами, які допоможуть розібратися в спірних і незрозумілих ситуаціях. Природно, при цьому, процес навчання піде найбільш прискореними темпами і результат проявитися набагато швидше.

Якщо торкнутися вибору перешкод, то, без сумніву, необхідно починати з примітивних і малих за розміром. Тільки обкатавши незначні перешкоди, потрібно приступати до освоєння більш складним, це буде правильним шляхом, який дозволить отримувати прогрес поступово і вбереже від зайвого ризику отримати забій або травмуватися. Так само одним з основних способів зачерпнути певний обсяг знань, буде максимально часта поява на скейт-заходах і сеансах масового катання, на яких напевно знайдеться чимало умільців з гідним рівнем катання.

Що взути?

Варто звернути увагу на те, що при інтенсивному катанні відбувається сильне зношування підошви взуття. Якщо купується дешева неякісна спортивне взуття, то знос призводить до її зміні до декількох раз за сезон. Тому, щоб уникнути втрату часу і скоротити період звикання до чергової нової пари взуття, слід звернути увагу на продукцію фірмових брендів і постачальників. Звичайно, покупка гарного взуття може значно вдарити по вашому бюджету, але від цього нікуди не дітися, так як шкурка на дошці не знає пощади завдяки спеціальному зовнішньому покриттю, яке дозволяє більш чіпко ногам триматися на дошці. Вона забезпечує мінімальне ковзання, при цьому збільшуючи знос взуття.

Захист

На початковому етапі катання необхідно в наказовому порядку використовувати засоби захисту, до яких відноситься шолом, налокітники та наколінники. Нехтування даними речами може привести до отримання серйозних травм, які в подальшому можуть надати найбезпосередніший вплив на утримання від занять з даного виду спорту. Багато, природно, будуть ставитися до цього з глузуванням, але потрібно відзначити для себе один факт, що це лише твоє здоров’я і після нещасного випадку, якого можна було уникнути шляхом використання захисту, буде вже не до сміху.

Потрібно намагатися бути максимально відкритим і товариською людиною. По-перше, до тебе потягнуться люди, а по-друге з’явитися можливість щось запитувати й уточнювати, в тому випадку, якщо виникнуть проблеми з освоєнням того чи іншого руху або трюку.

Якщо говорити конкретно про дошці, то існує той момент, що вона не довговічна і як би ви її не берегли, вона все одно рано чи пізно вийде з ладу. Особливо прикро буде, якщо поламається хороша і дорога дошка відомого світового бренду. Саме з цієї причини рекомендується серйозно поставитися до догляду за дошкою і профілактичним заходам, які допоможуть продовжити термін служби улюбленого предмета. До них відноситься постійна мастило роликів і болтових з’єднань, щоб уберегти їх від корозії, а також наявність чохла, який захистить не тільки від механічних пошкоджень, але і від попадання вологи і сторонніх предметів.

У закінченні статті хочеться побажати всім успіхів в освоєнні цікавого снаряда – скейта!

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *