Скейтборд - поради початківцям
Скейтборд – поради початківцям
Перші успіхи
Одним з найбільш поширених речей, які можуть підняти настрій і бажання кататися ще більш прогресивні і впевненіше є правильно підібрана музика. Настрій у всіх різний, смаки можуть так само істотно різнитися, тому до вибору пісні або музики в цілому для катання потрібно підійти серйозно. Найпростіше підійти до однодумців і постаратися уточнити це питання, в разі незгоди між спортсменами не варто через це конфліктувати і сваритися. Можна, наприклад, домовитися програвати фонограми по черзі або через певний проміжок часу, щоб нікому не заважати в заняттях.
Вибір опорної ноги
Варто відзначити ту ситуацію, що якісне навчання катанню неможливо без вивчення матеріалу не тільки на практиці, але і в теорії. Не варто забувати про перегляд відео – матеріалів і журналів, а також навчальних програм і роликів. Наявність в плеєрі функції зупинки зображення дозволить детально і повно розглянути кожен рух, трюк або елемент. З’явитися можливість не тільки самому проаналізувати катання, а й обговорити цей процес з товаришами або інструкторами, які допоможуть розібратися в спірних і незрозумілих ситуаціях. Природно, при цьому, процес навчання піде найбільш прискореними темпами і результат проявитися набагато швидше.
Якщо торкнутися вибору перешкод, то, без сумніву, необхідно починати з примітивних і малих за розміром. Тільки обкатавши незначні перешкоди, потрібно приступати до освоєння більш складним, це буде правильним шляхом, який дозволить отримувати прогрес поступово і вбереже від зайвого ризику отримати забій або травмуватися. Так само одним з основних способів зачерпнути певний обсяг знань, буде максимально часта поява на скейт-заходах і сеансах масового катання, на яких напевно знайдеться чимало умільців з гідним рівнем катання.
Що взути?
Захист
Потрібно намагатися бути максимально відкритим і товариською людиною. По-перше, до тебе потягнуться люди, а по-друге з’явитися можливість щось запитувати й уточнювати, в тому випадку, якщо виникнуть проблеми з освоєнням того чи іншого руху або трюку.
Якщо говорити конкретно про дошці, то існує той момент, що вона не довговічна і як би ви її не берегли, вона все одно рано чи пізно вийде з ладу. Особливо прикро буде, якщо поламається хороша і дорога дошка відомого світового бренду. Саме з цієї причини рекомендується серйозно поставитися до догляду за дошкою і профілактичним заходам, які допоможуть продовжити термін служби улюбленого предмета. До них відноситься постійна мастило роликів і болтових з’єднань, щоб уберегти їх від корозії, а також наявність чохла, який захистить не тільки від механічних пошкоджень, але і від попадання вологи і сторонніх предметів.
У закінченні статті хочеться побажати всім успіхів в освоєнні цікавого снаряда – скейта!