Шість приводів заняття кроссфітом

Шість приводів заняття кроссфітом

Шість приводів заняття кроссфітом

Якщо ви давно хотіли спробувати заняття кроссфітом, то перед вами шість приводів зробити це найближчим часом. Що особливого в Кроссфіт-тренуваннях, як вони покращують якість життя?

Кроссфіт став улюбленим видом фізичних навантажень для величезної кількості людей, з самого першого заняття стає зрозуміло, що тренування будуть надавати сверхсильное вплив на тіло і світогляд. У більшості Кроссфіт-клубів надається пробна тренування, перед вами шість причин записатися на неї прямо після того, як закінчите читати цю статтю.

Зміцнення тіла

У комплексах кроссфіта присутні елементи з різних спортивних дисциплін – вправи з гімнастики і важкої атлетики, навантаження кардіо. Кругові функціональні тренування відрізняються високою інтенсивністю, програма постійно змінюється, щоб тіло не встигло до неї звикнути. Тренування ведуться з власною вагою і різним силовим обладнанням, всі групи м’язів отримують достатню вплив для зміцнення і збільшення потенціалу.

Розвиток всіх базових фізичних навичок

У спорті цих навичок виділяється вісім – сила, координація рухів, спритність, гнучкість, відчуття рівноваги, витривалість, точність і потужність. Всього через місяць занять люди помітно підтягують свою фізичну підготовку, а через три місяці навички досягають досконалого рівня.
Кроссфіт використовується не тільки спортсменами, за цими ж програмами готують рятувальників і представників силових структур.

Поліпшення якості життя

Кроссфіт покращує самопочуття і загальний стан в організмі, тренування діють комплексно – зміцнюють дихальну і загартовують серцево-судинну систему, підвищують якість сну і дарують неймовірну бадьорість. Всього кілька тренувань, і ви зрозумієте, що вам стало простіше здійснювати повсякденні дії – нести покупки з магазину, підніматися по сходах, долати відстані пішки.

Постійні відкриття нових здібностей

Тренувальна програма на день (WOD) ніколи не повторюється, нове заняття несе в собі нові відкриття світу кроссфіта і можливостей власного тіла. Окремі вправи можуть повторюватися, але побудова тренування буде зовсім іншим. Заняття проводяться в малих групах, завдяки чому тренер може контролювати техніку кожного свого підопічного. Середня тривалість тренування становить годину, 10 хвилин відводиться на розминку, 20 хвилин на відпрацювання нових навичок, ще 20 хвилин на виконання WOD і заключні 10 хвилин на затримку і розтяжку. Для того, щоб почати займатися кроссфітом, не потрібно особливої підготовки, програма підбирається виходячи з віку і фізичного стану. Перед тим, як приступити до занять, тренер уточнює про наявність індивідуальних особливостей і протипоказань. Початкова програма складається з урахуванням адаптації новачків до навантажень.

Швидке досягнення цілей

Кроссфіт допомагає досягти своїх цілей в найкоротші терміни, навіть якщо в якості мети варто таке складне завдання, як схуднення. Заняття проходять з високою інтенсивністю, за рахунок цього спалюється багато калорій.
Кроссфіт нерідко використовується для підготовки спортсменів до змагань, це найшвидший з усіх відомих способів підвищення фізичних показників.

Готовність до будь-якої ситуації

Через місяць регулярних тренувань ви не тільки здобудете гарну фізичну форму, а й адаптуєте до будь-яких життєвих ситуацій. Кроссфіт готує людей до подолання екстремальних ситуацій, як в залі, так і за його межами. Кожне заняття – це змагання з товаришами по групі і з самим собою, в якості нагороди учасники отримують силу, гнучкість, витривалість і спритність.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *