Як накачати м'язи в домашніх умовах?

Як накачати м’язи в домашніх умовах?

Як накачати м’язи в домашніх умовах?

Багато хто мріє про красивий і підтягнутий тілі, але немає часу сходити в тренажерний зал. Тренуватися можна і в домашніх умовах, головне не лінуватися. Давайте розглянемо вправи, які допоможуть домогтися позитивного результату.

Вправи для накачаних м’язів вдома

Багато людей задаються питанням – як накачати м’язи в домашніх умовах і чи можливо це?

Завдяки спеціальним вправам можливо привести тіло у формі і виглядати привабливо.

Давайте разом розглянемо їх:

  • Супермен. Для виконання необхідно лягти на живіт. Руки і ноги піднімають над поверхнею. Потім слід опустити кінцівки. Ви повинні відчувати, ніби тягнетеся вперед. Коліна при цьому не згинаються.
  • Розведення гантелей в різні боки в нахилі. Як накачати м’язи за допомогою цієї вправи? Все просто, потрібно використовувати спеціальний снаряд – гантелі. У домашніх умовах можна замінити звичайними пляшками, наповненими водою або піском. Початкове положення – торс повинен бути паралельний поверхні. Спина пряма, але трохи згинається в попереку. Долоні розгорнуті один до одного, руки прямі. Лікті трохи зігнуті. Коли відбувається підйом – руки перпендикулярні підлозі. Вони нікуди не відводяться. Гантелі піднімаються максимально високо. У верхній точці ні повинні бути вище спини.
  • М’язи преса. Необхідно сісти на поверхню, зігнути ноги в колінах під прямим кутом. Тулуб відхиляється назад, при підйомі тіло повертається вправо, в наступний раз – вліво. При виконанні спина не опускається на підлогу. Робити по 5-7 разів.
  • Віджимання. Слід встати на карачки. Руки знаходяться на ширині плечей. Ноги випрямляються. При цьому вага тіла утримується завдяки долонях і носків стоп. Необхідно зберігати пряме положення, живіт втягнути, спину вирівняти. Голова зафіксована в одному положенні. Потім грудна клітка опускається так, щоб дістати до підлоги. Відстань між корпусом і поверхнею має бути не більше, ніж кулак. У нижній точці затримуються. Потім повертаються в початкове положення. Таз не опускається і не піднімається під час виконання вправи.
  • Як гойдатися за допомогою приседов з гантелями? Необхідно встати рівно, руки трохи ширше плечей. Долоні зі снарядом розгорнуті всередину. Слід виконувати присед до того, поки стегна не стануть паралельні підлозі.
  • Розведення гантелей в лежачому положенні. Необхідно лягти на табуретки так, щоб ноги діставали підлоги. Потім руки зі снарядами витягуються вперед над корпусом і розводяться в сторони. Таким чином ви дізнаєтеся, як швидко накачати верхню і зовнішню сторони м’язів грудей.

Рекомендації, які допоможуть швидко накачати м’язи

Для того щоб результат був позитивним, важливо дотримувати правильну техніку виконання кожної вправи. Також варто прислухатися до таких порад професіоналів:

Дотримуйтеся правильного харчування. Їжа, яка надходить в організм, дає енергію. Вона витратиться під час тренувань. Без протеїнів м’язи не зможуть рости.
Викладайтеся на тренуванні по повній. Як накачати м’язи, якщо не займатися усередині? Якщо вранці після тренування у вас не болять м’язи – заняття пройшло даремно.
Тренуватися необхідно не менше 3-4 разів на тиждень.
Здоровий сон. Вночі організму необхідно дати відпочити, щоб відновити сили і енергію. М’язи ростуть уві сні. Тому якщо не висипатися, то людина себе погано почуває, синтез білка сповільнюється. Спати потрібно від восьми годин в день.
Відмовтеся від шкідливих звичок – куріння і алкоголю. Як це заважає підкачати тіло? Сповільнюються процеси росту і відновлення м’язів. Зменшується кількість вітамінів і мінералів в організмі. Куріння погано позначається на сні і диханні.
Кількість тренувань на тиждень має бути таке, щоб кожна група м’язів опрацьовувалася по два рази. Також між заняттями повинен бути 1-2 дня. Це допоможе м’язам відновитися і підготуватися до нових фізичних навантажень. В одному тренуванні можна з’єднати близькі групи м’язів. У дні відпочинку можливо виконати пробіжку.
Як правильно качати м’язи? Важлива не кількість, а якість. Правильне виконання вправи 10 разів буде ефективніше, ніж неправильне 20. Рухи повинні бути плавними. На підйомі або розслабленні виконують вдих, в момент напруги – видих. Спина завжди рівна, не потрібно сутулитися.
Перед самою тренуванням варто зробити розтяжку, а після – затримку. Це допоможе запобігти небажаним пошкодження і підготувати м’язи до майбутніх фізичних навантажень.
Для серйозних тренувань варто задуматися про спортивному обладнанні для будинку. Серед таких: стрічкові експандери, гантелі, турніки, які встановлюються в дверних отворах.
Щоб позбутися від зайвих кілограмів використовують кардіо.

Якщо у людини присутні травми або захворювання, краще перед тренуваннями проконсультуватися з лікарем.

Після заняття відмінним перекусом стане нежирне молоко з шоколадом. Макарони краще використовувати тільки твердих сортів пшениці. Корисні жири містяться в авокадо, горіхах, оливковій олії і яйцях. Варто відмовитися від жирної їжі, фаст-фуду. Щоб дізнатися додаткові способи, як підкачатися рекомендується поспілкуватися з тренером.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *