Як вести себе в тренажерному залі?

Як вести себе в тренажерному залі?

Як вести себе в тренажерному залі?

Наш магазин
Відвідування будь-якого тренажерного залу передбачає дотримання правил етикету, якщо ти ніколи не ходив в зал, то можеш про них нічого не знати. Як потрібно поводитися під час відвідування тренажерного залу?

Кожен тренажерний зал висуває перед своїми відвідувачами ряд правил – відвідувачі повинні мати змінне взуття, повертати обладнання на місце після роботи, дбайливо ставитися до тренажерів та інші визначені положення. Але крім цих правил є принципи негласного етикету, якщо ти ніколи не ходив в зал, то скоріше за все не здогадуєшся про їх існування. Як вести себе в тренажерному залі?

r

витирай тренажери

Якщо ти старанно займаєшся на тренажері, то обов’язково спітнієш, піт буде залишатися на тренажерах, лавках, вагах та іншому обладнанні. Після використання обладнання його потрібно витерти, щоб інша людина не контактував з твоїм потом.

У багатьох залах є антибактеріальні серветки і засоби, якщо в твоєму залі їх немає, то доведеться обзавестися своїми.

x

використовуй навушники

Не всі відвідувачі залу розділяють твої музичні смаки, деякі зовсім не люблять слухати музику на тренуванні. Якщо ти хочеш займатися з музикою, то бери з собою навушники, не потрібно турбувати інших відвідувачів звуком з динаміка.

поділися обладнанням

У певний час в залі буде багато відвідувачів, кожному з них важливо встигнути відпрацювати свою програму. У залах не прийнято займати кардіо тренажери більш, ніж на півгодини, особливо якщо хтось очікує звільнення доріжки або велотренажера. Не потрібно сидіти на тренажері в перерві між підходами, за час твого перерви їм може скористатися інша людина.

Не базікай по телефону

Люди приходять в зал для того, щоб тренуватися, а не слухати твої розмови з друзями. Нікому не цікаві твої проблеми на роботі і подробиці особистого життя, не зробиш оточуючих і не витрачай даремно свій час в залі.
s

Чи не забирай простір

Багатьом людям важливо мати особистий простір, якщо в ряд варто десять бігових доріжок і одна з них зайнята, займи ту, що буде перебувати подалі. Практично всі люди потребують конфіденційності, не потрібно красти їх місце.

Не стався до роздягальні, як до своєї ванною

Роздягальня в спортзалі – це не твоя особиста ванна кімната, сюди приходять люди, щоб швидко прийняти душ, переодягнутися і піти. Тобі може бути зручно ходити по роздягальні в напівоголеному або повністю голому вигляді, але більшість оточуючих людей це буде бентежити.

Чи не займай дзеркала

Дзеркала в залі потрібні не для того, щоб робити Селфі. Тренуються дивляться на своє відображення, щоб переконатися в правильності техніки виконання вправ. Люди, які займають дзеркала просто так, безмірно дратують. Для того, щоб зробити Селфі або побудувати гримаси, у тебе є дзеркало будинку, не потрібно робити цього в залі.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *