Як швидко набрати м'язову масу?

Як швидко набрати м’язову масу?

Як швидко набрати м’язову масу?

Худим людям дуже важко наростити м’язовий каркас, так як їх тіло занадто швидко спалює калорії. Що потрібно робити худому людині, щоб правильно наростити м’язову масу в короткі терміни?
Худі люди не замислюються про особливості свого організму, поки не стикаються із завданням накачати м’язи. У цей момент стає зрозуміло, що їх тіло переробляє калорії зі надшвидкої швидкістю, прискорений метаболізм не дозволяє поправитися, і це плюс, але він же не дає можливість знайти гарні м’язи. Ці поради гарантовано допоможуть єктоморфам змінити свою статуру.

Харчування для росту м’язів

Харчування має бути висококалорійним і об’ємним, тільки так можна обійти механізм прискореного обміну речовини. Більшість бодібілдерів дотримуються рекомендації щоденного вживання 40 ккал на кожен кілограм своєї ваги. Якщо набирати необхідну кількість калорій тільки яєчним білком, овочами і фруктами, то обсяги раціону будуть занадто великими, щоб з’їсти його за один день. Зручніше буде вибирати більш калорійні продукти – яйця цілком, пюре з крохмалистих овочів, сухофрукти, м’ясні стейки, крупи.

Калорії з напоїв

Напої не приносять такого насичення, як їжа, але вони теж приносять калорії, тому повинні стати додатковим засобом для досягнення мети. Протеїнові коктейлі потрібно пити перед тренуванням, після неї, а також одну додаткову порцію протягом дня. Додавайте в білкові коктейлі побільше калорійних компонентів – горіхи, насіння, сухе молоко, сир, також можна використовувати замість протеїнових коктейлів гейнери, вони так більше калорійні.

Якість сну

Близько 80% гормону росту виробляється під час сну, в основному під час нічного, тому його недолік буде перешкодою для збільшення м’язової маси. Спати вночі потрібно як мінімум по 8-9 годин, також піде на користь денний сон тривалістю хоча б на півгодини.

Відсутність ізолюючих вправ

Для нарощування м’язової маси потрібні не ізолюючі, а базові вправи, тому при бажанні накачати руки потрібно робити не локальні вправи на біцепс і трицепс, а жими. Базові вправи повинні торкатися як мінімум дві групи м’язів і давати їм максимальне навантаження, тільки при такому підході тренування підуть на користь.

Мала кількість повторів з великою вагою

При цьому відпочинок повинен бути досить тривалим для відновлення сил. Відпочиваючи між підходами по хвилині і менш, ви не зможете виконати все тренування якісно. Тривалість відпочинку повинна становити не менше 2-3 хвилин, тільки після цього часу сили для подальшої роботи будуть відновлені.

Правильний вибір вуглеводів

Після тренування тіло потребує негайного поповнення запасів глікогену, бажано вибрати один тип вуглеводного продукту і харчуватися їм протягом тривалого часу. Заміна пасти на картоплю і навпаки може загальмувати зростання м’язів, важливо сталість. Непоганим вибором будуть продукти з цільного вівса, кожен день потрібно з’їдати близько 500 грамів вівсянки, це забезпечить надходження енергії в обсязі близько 2000 ккал.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *