П'ять причин займатися спортом

П’ять причин займатися спортом

П’ять причин займатися спортом

Більшість з нас навіть не замислюються, наскільки значне місце в нашому житті займає спорт, наскільки колосальну роль він відіграє.

Розберемо 5 основних причин, чому займатися спортом – не тільки приємно, але й дуже корисно.

1. Спорт покращує роботу мозку

Стереотипи про «дурних» спортсменах вже давно зжили себе, адже безліч разів доведено, що фізична активність призводить до вироблення великої кількості мітохондрій в клітинах, в тому числі в клітинах головного мозку. Після тренування робота мозку стає більш ефективною, і саме тому більшість підлітків вважають за краще займатися домашнім завданням після тренувань.

2. Спорт позбавляє від стресу

Це перевірялося і доводилося вже сотні і тисячі разів; люди, що займаються спортом регулярно, з упевненістю скажуть вам, що їх настрій після тренування завжди вище, ніж до нього, фізична активність служить для них свого роду антидепресантом, який не приносить ні найменшої шкоди організму. Пов’язано це з тим, що під час занять спортом ендорфіни виробляються особливо ефективно, що і призводить до поліпшення настрою.

3. Спорт заряджає енергією

Може здатися, що ця причина нічим не відмінна від попередньої, але на ділі це не так, оскільки в попередньому пункті йшлося виключно про емоційний і психологічний стан людини, в той час, як цей критерій має на увазі фізичний стан. Регулярні фізичні навантаження здатні змусити нас почувати себе не більше втомленими, а активними, здатними на набагато більшу рухову активність, а ранкова зарядка і зовсім здатна змінити весь день, зробити вас бадьорими і відпочили.

4. Спорт покращує самопочуття

Як мінімум, людина, що займається фізичними навантаженнями візуально виглядає міцніше, сильніше і краще. Ну, а крім цього всього 15 хвилин щоденних занять спортом подовжують життя і істотно скорочують ризик раптової смерті в літньому віці. Для занять вдома можете підібрати турнік настінний.

5. Завдяки спорту знижується ризик захворювань

Фізична активність не тільки робить наше тіло більш розвиненим, міцним і сильним, але і зміцнює наше здоров’я в цілому, скорочуючи можливості захворювань раку кишки, інсультів, діабету, серцевих захворювань.

Насправді, це лише малий перелік причин, які можна привести на користь занять спортом, в дійсності їх можна навести кілька десятків, проте ж головна можливість почати заняття спортом криється не в якихось науково обгрунтованих причинах, а всього-на-всього в бажанні займається .

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *