Що таке постава?

Що таке постава?

Що таке постава?

КРИТЕРІЇ ПОСТАВИ
Наш магазинТовари для йоги

Сьогодні поговоримо трохи про поставу.

Питання досить насущне.

Перш за все потрібно зрозуміти, що таке постава і які її критерії є правильними.

У різній літературі, присвяченій даному питанню, даються різні визначення постави в залежності від тематики, що розглядається. Сукупність цих визначень дає найбільш повне і розгорнуте поняття.

Морфологічно.

Постава визначається як звична поза невимушено стоїть людини, що тримає тулуб і голову прямо без активного м’язового напруги.

У біомеханіки.

Постава розглядається як розподіл центрів тяжіння окремих сегментів тіла, що є свого роду результатом боротьби між силою тяжіння і прямим положенням тіла.

З точки зору фізіології.

Постава – це статодинамические положення таза, хребта і голови, прийняте людиною в повсякденному і професійної діяльності або відпочинку як під впливом зовнішніх і внутрішніх впливів, так і при їх відсутності.

Постава визначається взаиморасположением окремих частин тіла людини і залежить від положення загального центру ваги (ОЦТ) тіла, особливостей будови скелета (зокрема, вигинів хребетного стовпа), нахилу таза і осей нижніх кінцівок, форми грудної клітини, стану м’язової системи і суглобово-зв’язкового апарату .

Виділяють кілька критеріїв раціональної постави:

– оптимальна сносності всіх ланок скелета: черепа, хребта, поясів верхніх і нижніх кінцівок, грудної клітини та їх складових у взаємодії;

– правильна рефлекторна тінізації всієї шийно-туловищной мускулатури, економічність м’язових зусиль, найбільш стійке положення тіла;

– відносна неутомляемость при тривалому збереженні постави.

Що таке постава?

На цьому все, удачі!

І пам’ятайте, дорогу здолає той, хто йде.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *