Кардіотренажери для дому та фітнес зали

Кардіотренажери для дому та фітнес зали

Бажання вести здоровий спосіб життя привело до появи кардиотренажеров, які призначені для заміни фізичної активності на вулиці – домашніми заняттями. Кардіотренажори дають нам можливість поєднувати різні види спорту в спортзалі або навіть в квартирі.

Мета кардіотренажоров – це змусити серцевий м’яз скорочуватися з певною частотою, а також розвивати м’язи ніг, попереку, грудей, рук та інших частин тіла.

Віброплатформи

Віброплатформи були винайдені ще в далекому минулому для реабілітації м’язів космонавтів, які атрофувалися після тривалого польоту.

Віброплатформи створюють вібрації, у відповідь на які м’язи людини починають рефлекторно скорочуватися і розслаблятися з частотою до п’ятдесят разів в секунду, завдяки чому частішає серцебиття і спалюються калорії.

Гребні тренажери

Гребні тренажери зроблені для імітації гребли на байдарці. Ці тренажери допомагають прокачати м’язи рук, ніг, пояса, спини, плечей і преса.

Завдяки гребним тренажерів можна не тільки спалити зайві калорії, але зробити своє тіло ідеальним.

Велотренажери

Велотренажери широко використовуються як в спортзалах так і в домашніх умовах, так як не завжди виходить тренуватися на вулицях і дорогах (погані погодні умови, завантаженість доріг і т.д.).

Тому була розроблена більш зручна і ефективна альтернатива у вигляді велотренажера, який оснащений механізмом для підвищення опору педалей, а також великою кількістю кардіопрограмм. Кардіопрограмм дозволяє людині витримувати правильну навантаження протягом всього тренування і домагатися поставленої мети. Велотренажери буваю двох видів: з передньої спинкою і задньої.

Еліптичні тренажери

При використанні еліптичних тренажерів зміцнюється серце, судини, легені, знижується вага, а м’язова маса збільшується.

Завдяки спеціальній конструкції, при якій рух педалей йде по еліпсу, навантаження на суглоби знижується і переноситься на м’язи ніг, рук, стегон, спини, плечового пояса.

Еліптичні тренажери буваю двох видів: для домашнього використання і професійні. У останніх великий розмір і багато функцій.

Бігові доріжки

Бігові доріжки – це імітація бігу або ходьби. Для різкого схуднення, потрібно інтенсивний біг, який наситить легені киснем і змусить серцевий м’яз скорочуватися. Бігові вправи так само стимулюють витривалість серця і дихальної системи.

Бігові доріжки мають в собі ряд програм, які можуть бути ще більш ефективними в разі наявності датчиків серцебиття або пульсу.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *