Як змусити себе тренуватися

Не завжди люди займаються спортом регулярно: одні впевнені, що це дорого, іншим не вистачає часу, треті соромляться. Звичайно вам допоможуть – домашні тренування. Вони не менш результативні, ніж заняття в залі. Головне – правильно вибудувати процес. Ділюся Лайфхак, які допоможуть отримати максимальний результат.

Сформулюй свою мету

У домашніх умовах умовити себе тренуватися складно, багато відволікаючих чинників – побутові турботи і просто бажання посидіти перед телевізором замість планки. Завжди потрібно розуміти мету, тоді заняття спортом стануть звичкою. Сформулюй, чого ти хочеш досягти за допомогою тренувань. Ніщо так не мотивує, як позитивні результати. Зважуйся, міряй обсяг талії, стегон. Заноси цифри в блокнот – так ти будеш бачити реальний ефект.

Місце і час тренувань

Знайди для себе час, коли можеш спокійно займатися. Важливо строго дотримуватися розклад, не шукати приводів і виправдань, не лінуватися. Влаштуй собі челендж – півтора місяці регулярних тренувань. Виключай вихідні – 5 днів занять на тиждень буде достатньо. Спорт швидко увійде в звичку. Відзначай кожен день, коли займалася, – онлайн, в блокноті або на листку, який висить на холодильнику. Відпустка – не привід переривати процес. Стояти в планці або присідати можна навіть без спеціальних килимків.

Місце для тренувань повинно бути охайним і просторим: неприбране простір, завалене речами, не надихає. Можете займатися на балконі, в спальні або навіть в коридорі. Головне – зручність і комфорт.

Харчуйся правильно

Красива фігура – це не тільки тренування, вони становлять 50% зусиль. Другі 50% – здорове харчування. Перше правило харчування при регулярних тренуваннях: не можна їсти протягом 2 годин після вправ. Включи в раціон білкову їжу – рибу, біле м’ясо, сир або нут, сочевицю, тофу. Кількість розраховуємо так: 1,5 грама білка на 1 кг ваги. Поза тренувань денна норма становить 0,5 грам на кг ваги.

Заважає домагатися бажаних результатів тільки лінь. Тримай в своїй свідомості мета – струнке, підтягнуте, здорове тіло. Головне – не худоба, а здоров’я і добре самопочуття. Спорт – це турбота про організм, яка вимагає грамотного підходу. Починай з малого, підбирай тренування під себе і отримуй від них задоволення. Результати не змусять себе чекати.

Знайди «особистого» тренера

В Інтернеті є всілякі туторіали від фітнес-тренерів. Вони допоможуть не тільки підібрати вправи, а й надихнутися. Можна підписатися на паблік в Instagram, використовуй хештеги для пошуку. Тематичні акаунти відмінно мотивують і містять корисні поради. Фітнес-канали на YouTube хороші тим, що можна займатися синхронно з відео, а тренер докладно пояснює, як правильно виконувати вправу. Не всі онлайн-тренери – професіонали. Легко помилитися в техніці безпеки, тому краще займатися по відео або проконсультуватися з тренером в залі. Неправильне виконання вправи може привести до травм і проблем зі здоров’ям.

Правильний вибір спортивного інвентарю

Не потрібно купувати все, що є – підбирай інструменти, які тобі точно знадобляться. Почни з каремата: він створює відчуття міні-спортзалу. Зверни увагу на матеріал килимка – натуральні прослужать набагато довше і не розсиплються. Вибирай каремат, виходячи зі свого росту і потрібного для тебе ковзання.

Скакалка підходить для кардіо: стрибки не тільки змусять згадати дитинство, а й принесуть користь серцево-судинній системі, підтягнутий сідниці і ноги, підвищать витривалість. Почни з класичної скакалки, пізніше можна перейти до швидкісних і атлетичним. У швидкісних скакалок більш висока швидкість обертання за рахунок підшипників в ручках. Атлетичні скакалки важать до 3 кг.

Фітнес-гумка – просте, зручне і компактне пристосування. Вона створює додаткове навантаження на м’язи, яку ти можеш контролювати. Жорсткість гуми визначає ступінь навантаження. Можна купити набір гумок з різним ступенем опору і чергувати їх.

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *